אילוף "ארגזים"

אילוף ארגזים

אנחנו אוהבים כלבים

Our Founder

אילוף גורים – מדוע אילוף "ארגזים" הוא כל כך חשוב

מזל טוב על החלטתך להשיג גור. עשית את המחקר שלך עבור הגזע המושלם שיתאים לאישיות ולאורח החיים שלך. בחרת גזע התואם לאורח החיים שלך. אבל האם חשבת שסביר להניח שהחזקת הגור בארגז היא הדבר הלא נכון לעשות, במיוחד כשהוא גור צעיר? יש אנשים שחושבים שלהחזקת גור בארגז לפרקי זמן ארוכים זה אכזרי. השאלה שלך היא כזו; למה אתה חושב ככה?

התשובה הקצרה היא כי זה אכזרי. הדרך שבה זה נעשה בדרך כלל היא כשאתה לא בבית, מוגבל לארגז שלך שמוקם בחדר השינה שלך. לאחר מכן משאירים את הגור שלך לתקופות ארוכות ביום, מדי פעם נאלץ ללכת גם לסיר. אם תמשיך, תגלה תאונות קטנות שוב ושוב בגלל העובדה שלא היית שם כדי להוציא אותו החוצה כדי להקל על עצמו. בסופו של דבר, תרצה להסיר את הארגז מחדר השינה שלך, כך שהוא פחות ייאלץ להיות שם. אם תשאיר אותו שם יותר מדי זמן, הוא עלול אפילו להיכנס לארגז שלו.

כלבים הם יצורים של הרגל, בדיוק כמו אנשים. אם אתה לא עקבי עם לוח הזמנים שלו בסיר, הוא הולך ללכת לסיר רק בגלל שהוא בארגז, לא בגלל שהוא איתך בבית. אם אתה לא מסיר את דלת הארגז כשאתה לא בבית, אתה לא מאפשר לו להתאמן בסיר בחוץ. אם אתה צריך להיות רחוק מהכלב שלך יותר מארבע שעות, אז אתה צריך לעשות סידורים שמישהו יבוא לשחרר את הגור כמה פעמים במהלך היום. למה? כי הוא לא יצליח להחזיק את זה יותר.

גורם העקביות חשוב ביותר בעת פריצת בית. כל תוכנית טובה תדרוש הכשרה מוקדמת בזמן שכל זה מתרחש. העקביות תקל בהרבה על הגור להבין מה קורה, והוא יהיה הרבה יותר מוכן לבצע את הפקודה שאתה נותן לו. קבל לעצמך חבילה מקוונת המפרטת באופן ספציפי כיצד לאמן את הגור שלך לעשות סיר בחוץ.

זהו כלי שימושי להפליא לאילוף הכלב שלך ולפרוץ אותו כמו שצריך. זה גם הרבה יותר זול מאשר לשכור איש מקצוע שיכשיר אותו. המחיר הוא עצום, למעשה, במיוחד אם יש לך כמה כלבים לאלף, שכן כל הכלבים יצטרכו להיות מאומנים כראוי אם ברצונך להחזיק חיית מחמד מאומנת היטב שלא רק שבורה לבית, אלא גם קשובה.

הדבר העיקרי בו תרצו להתמקד הוא אילוף בסיר ופריצת בית של הגור שלכם. לאחר מכן, תצטרך ללמד אותו לשבת בכל פעם שאתה אומר לו, ובסופו של דבר אפילו ללכת לצדך ברצועה. חלק הרצועה יהיה חשוב כאשר אתה רוצה להתחיל להוציא אותו לטיולים מאוחר יותר. לאחר שהשגתם את זה, תוכלו לאמן אותו לבקש תמיד לצאת החוצה לפני שהוא יוצא לסיר, מה שיעזור לו להבין שהוא רק צריך לשאול אם הוא רוצה לצאת.

זה לוקח רק כמות קטנה יחסית של זמן להתחיל לעבוד עם הגור שלך. אני ממליץ להתאמן שלוש עד ארבע פעמים ביום אם אתה יכול. אתה יכול להעלות את הזמן ככל שאתה מרגיש יותר נוח עם הכלב שלך. גורים חדשים הם בסיכון גבוה ויכולים להיות קשים לטיפול. כדאי לדאוג למאלף מקצועי שיצפה בגור שלך במשך שבוע או שבועיים כדי שתוכל ללמוד את החבלים. אילוף גורים יכול להיות פשוט ויעיל במיוחד אם עושים אותו נכון ושומרים על התמדה.

אם תבחר לאמן את הכלב שלך בעצמך, עקוב בקפידה אחר השלבים שלמעלה כדי שלא תלמד את הכלב שלך הרגלים רעים. אם אתה בעל כלב בפעם הראשונה, לא תרצה לתת לכלב שלך את הפקודות השגויות או ללמד אותו/ה את ההתנהגות הלא נכונה. אם תעשה זאת, תתוגמל עם כלב מאומן היטב.

 

דילוג לתוכן