איך מאלפים גור לא לנבוח?

pexels-photo-422212.jpeg

אנחנו אוהבים כלבים

Our Founder

נביחה היא צליל קצר וחד שמשמיע כלב. לא פעם, זו אזהרה שמשהו קורה שהכלב תופס כאיום מיידי. זה עשוי לשמש גם כדי להביע התרגשות או אושר.

כשהגור שלך נובח על דברים, אתה צריך ללמד אותו איך להפסיק לנבוח על דברים כשהם לא מאיימים. זה יכול להיעשות על ידי ללמד את הגור שלך שהדברים שהוא נובח עליהם לא גורמים נזק ולרוב פשוט יעברו בלי לגרום נזק.

ישנן מספר דרכים לאמן גור שלא לנבוח. אחת הדרכים היא להשתמש בחיזוק חיובי, שזו הדרך היעילה ביותר. דרך נוספת היא להשתמש בחיזוק שלילי, שגם הוא יעיל אבל עם קצת עבודה וסבלנות.

חיזוק חיובי:

-שבח את הגור כשהוא לא נובח

-תן לו משהו טוב כשהוא לא נובח

חיזוק שלילי:

-העניש את הגור כשהוא נובח

-קח משהו רע כשהוא נובח

ישנן מגוון דרכים לאמן כלב לא לנבוח. דרך אחת היא באמצעות שימוש בפרסים ובעונשים. דרך נוספת היא באמצעות שימוש בפינוקים וצעצועים.

גורים ידועים ברמות האנרגיה הגבוהות שלהם ובטבעם הסקרן, מה שמקשה עליהם לשלוט בהם. כדי לאמן אותם, אתה יכול להשתמש בפרסים ועונשים או להשתמש בפינוקים וצעצועים כפרס על התנהגות טובה. אילוף גורים הוא לא משימה פשוטה בכלל, אבל אם אתם מתמידים ועובדים נכון התוצאות יגיעו.

דרך אחת היא באמצעות שימוש בפרסים ועונשים:

– השתמש במזון או בפריטים אחרים שהגור שלך אוהב כדי לתגמל אותו כשהוא לא נובח

– השתמש במשהו שהגור שלך לא אוהב כעונש כאשר הוא נובח.

גורים הם חמודים ומקסימים, אבל הם עושים הרבה רעש. אחת הדרכים לאמן אותם לא לנבוח היא באמצעות חיזוק חיובי.

אחת הדרכים לאמן גור שלא לנבוח היא באמצעות חיזוק חיובי. זה אומר לתגמל אותם כשהם עושים משהו טוב ולהתעלם מהם כשהם עושים משהו רע. דרך טובה להשתמש בטכניקה זו היא לתת לגור פינוק לישיבה שקטה במשך חמש שניות.

הזמן הטוב ביותר להתחיל לאמן את הגור שלך לא לנבוח הוא כשהוא צעיר, רצוי לפני שהוא מגיע לגיל שישה חודשים.

כדי לאמן גור שלא לנבוח, תחילה עליך להבין את הסיבה לכך שהגור נובח. יכול להיות שזה בגלל רעש לא מוכר או אולי בגלל שעמום.

אם אתה משתמש בחיזוק חיובי, עליך לתגמל את הגור כשהוא שקט ולתת לו פינוק. אם אתה משתמש בחיזוק שלילי, אז אתה צריך להעניש את הכלב בכל פעם שהוא נובח.

השלב הראשון באילוף גור לא לנבוח הוא להתעלם מהנביחה. השלב השני הוא לתגמל את הגור כשהוא לא נובח. השלב השלישי הוא להתחיל עם משהו קטן ואז להוסיף בהדרגה עוד דברים שאתה רוצה שהכלב לא יעשה.

דילוג לתוכן